Jesteś tutaj: O nas

alma1Psy są z nami od najmłodszych lat. Były to psy różnych ras aż któregoś dnia w końcu odnaleźliśmy wymarzoną rasę.

Taką, której zarówno charakter jak i wygląd jest dla nas ideałem. GOLDEN RETRIEVER - jak myślimy "pies" widzimy właśnie takiego psa.

Zauroczył nas od pierwszego wejrzenia. Jeszcze większa miłość powstała po latach pracy i szkoleń. Golden to pies zapatrzony w człowieka, dla którego praca jest przyjemnością.

Po doświadczeniach również na ringach wystawowych zdecydowaliśmy o założeniu hodowli. Poznaliśmy dzięki temu wielu przyjaciół i bez psów nie wyobrażamy sobie życia.

W hodowli dla nas najważniejsze jest zdrowie, doskonały charakter, chęć do pracy i doskonały eksterier. Właśnie w takiej, nieprzypadkowej kolejności.

Mioty w naszej hodowli będą pojawiały się rzadko ale na pewno będą to bardzo dokładnie przemyślane skojarzenia. Wykorzystamy wszelką dostępną wiedzę aby szczenięta były doskonałe pod każdym względem.

Zapewnimy im pełną socjalizację i będziemy dokładać wszelkich starań aby ich rozwój był jak najbardziej właściwy. Zależy nam na stałym kontakcie z domami , do których trafią. Domy te dobierzemy skrupulatnie.


Zapraszamy do naszej hodowli.
Basia

Copyright © Almagitana golden retriever 2019